najlepsze systemy
profili okiennych

pl en de

Ekologiczne okna dla twojego domu
Dodatki okienne - poznaj naszą ofertę
Drzwi przesuwne
Zatrzymaj ciepło w swoim domu

Łukplast - Twoje okna na świat

dom

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do naszego wirtualnego biura. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu możliwie wyczerpujące informacje na temat naszej działalności.

Fabryka Okien ŁUKPLAST z siedzibą w Łukowie, powstała w 2001 roku. Od samego początku zajmuje się produkcją okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Produkcja oparta jest na sprawdzonej technologii niemieckiej w systemie Rehau i Aluplast.

Zależy nam na wszystkich klientach i ich zadowoleniu podczas realizacji zamówienia oraz długo po jego zakończeniu. Jakość jest dla nas ważnym elementem na każdym etapie drogi produktu, dlatego ciągle modernizujemy i unowocześniamy bazy technologiczne.

więcej »

Aktualności i promocje

Ogłoszenie o pracę
09.06.2015

Firma „Łukplast” Dylak Rychlik Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Dworcowej 14, 21-400 Łuków będąca producentem okien i drzwi z PVC oraz aluminium poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: pracownik produkcyjny – monter...

więcej »


Zapytanie ofertowe nr 2
22.10.2014

W związku z realizacją projektu pt. „Poprawa konkurencyjności spółki ŁUKPLAST poprzez wdrożenie innowacyjnej linii produkcyjnej do okien z PVC” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Działanie 1.3, „ŁUKPLAST”...

więcej »


Łukplast - Okna i drzwi

"ŁUKPLAST" Dylak, Rychlik S.J.
21-400 Łuków, ul. Dworcowa 14
tel./fax: +48 (25) 798 37 76
e-mail: lukplast@lukplast.pl