najlepsze systemy
profili okiennych

pl en de

Ekologiczne okna dla twojego domu
Dodatki okienne - poznaj naszą ofertę
Drzwi przesuwne
Zatrzymaj ciepło w swoim domu

O firmie

Fabryka Okien ŁUKPLAST

Fabryka Okien ŁUKPLAST z siedzibą w Łukowie, powstała w 2001 roku. Od samego początku zajmuje się produkcją okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Produkcja oparta jest na sprawdzonej technologii niemieckiej w systemie Rehau i Aluplast.

Bogate doświadczenie niemieckiego partnera oraz młoda i fachowa kadra pracownicza pozwoliła nam w krótkim czasie osiągnąć wysoką jakość naszych produktów i świadczonych usług.

Zależy nam na wszystkich klientach i ich zadowoleniu podczas realizacji zamówienia oraz długo po jego zakończeniu. Jakość jest dla nas ważnym elementem na każdym etapie drogi produktu, dlatego ciągle modernizujemy i unowocześniamy bazy technologiczne. Naszymi odbiorcami są firmy i osoby prywatne z terenu całej Polski oraz z takich krajów jak: Belgia, Węgry, Niemcy, Szwecja, Ukraina.

Polityka jakości

Polityka jakości w firmie Łukplast oparta jest na dążeniu do zapewnienia klientom wyrobów spełniających ich coraz wyższe oczekiwania i potrzeby. Równocześnie spełnia wymagania prawne dotyczące wyrobu oraz inne przepisy budowlane.

Ciągłe doskonalenie procesów produkcji i dostarczania usług, poszerzanie asortymentów produkowanych wyrobów oraz wdrażanie nowych technologii służy poprawie jakości stanowi podstawę do rozwoju firmy i umacniania jej pozycji na rynku.

Nasze produkty i świadczone usługi są poddawane systematycznym kontrolom by zapewnić klientom zadowolenie.

Produkcja

Fabryka Okien ŁUKPLAST stawia na wysoki poziom fachowości wraz z ciągłym rozwijaniem nowoczesnych technologii produkcyjnych. Wszystkie elementy czyli: profile PVC, okucia, szyby zespolone, wzmocnienia stalowe, posiadają certyfikaty jakości, a gotowy produkt jest systematycznie badany w specjalistycznym laboratorium technicznym. Kadra pracownicza poddawana jest ciągłym szkoleniom co pozwala zagwarantować nam najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług montażowych.

Produkowane wyroby spełniają wszelkie europejskie standardy techniczne, posiadają certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi wymagane przez przepisy prawa budowlanego.

Swoją produkcję opieramy na najwyższej klasy surowcach i materiałach. Są nimi:

  • wysokogatunkowe profile PVC niemieckich firmy Rehau, Aluplast,
  • szyby zespolone koncernu Pilkington,
  • okucia wiodącego na rynku producenta Siegenia,
  • systemów profili aluminiowych Metra.

Sprzedaż

Sprzedaż krajowa

W naszym salonie firmowym możecie Państwo liczyć na profesjonalna obsługę. Wykwalifikowana kadra z działu sprzedaży odpowie na wszystkie pytania, aby dopasować ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Sprzedaż zagraniczna

Dział exportu zajmuje się sprzedażą za granicą. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem pod adresem e-mail: export@lukplast.pl.

Nasi partnerzy

ALUPLAST

Aluplast Sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC.

Okna i drzwi z pvc w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów. Aluplast jako jeden z nielicznych reprezentantów branży notowany jest na listach 500 największych firm w Polsce publikowanych m.in. przez Politykę, Rzeczpospolitą czy Gazetę Bankową. Aluplast zajmował także dwukrotnie pierwsze miejsce w rankingu największych przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce. Grupa Aluplast zalicza się do najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów systemów okiennych z PVC w Europie i zajmuje w chwili obecnej 3 miejsce w rankingu europejskich producentów.


REHAU

Jako marka premium w dziedzinie rozwiązań opartych na polimerach, firma REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu. REHAU oferuje inteligentne rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, użytkowego i przemysłowego oraz budownictwa infrastrukturalnego.

Filarem sukcesu firmy są systemy okienne i fasadowe, instalacje wewnętrzne oraz infrastruktura i inżynieria środowiska. Uzupełnienie oferty stanowią kompleksowe rozwiązania systemowe dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz pozyskiwania odnawialnych źródeł energii.

Nasza oferta


okna

przejdź do oferty okien

drzwi

przejdź do oferty drzwi

kolorystyka
profili

Aktualności


09.06.2015
Ogłoszenie o pracę
Firma „Łukplast” Dylak Rychlik Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Dworcowej 14,...

więcej »


Łukplast - Okna i drzwi

"ŁUKPLAST" Dylak, Rychlik S.J.
21-400 Łuków, ul. Dworcowa 14
tel./fax: +48 (25) 798 37 76
e-mail: lukplast@lukplast.pl