najlepsze systemy
profili okiennych

pl en de

Ekologiczne okna dla twojego domu
Dodatki okienne - poznaj naszą ofertę
Drzwi przesuwne
Zatrzymaj ciepło w swoim domu

Nawiewniki

Aereco EMM 707

Sterowanie nawiewnika EMM odbywa się automatycznie. Zawartość pary wodnej w powietrzu wewnątrz pomieszczenia wpływa na strumień przepływu powietrza. Większe lub mniejsze otwarcie przepustnicy odbywa się za pomocą taśmy poliamidowej, która pod wpływem zmiany wilgotności względnej w pomieszczeniu zmienia swoją długość tym samym zwiększ bądź zmniejsza otwarcie przepustnicy.

Renson THM 90

Działa na takiej samej zasadzie jak tradycyjne nawiewniki okienne, ale jego montaż w oknie nie wymaga naruszania ramy okiennej. Montuje się go pomiędzy ramą okna a szybą redukując jej wysokość. Jednym słowem nawiewnik wszybowy jest wmontowany w szybę. Długość nawiewnika wszybowego odpowiada szerokości szklenia a na zakończeniach bocznych umieszczone są elementy pozwalające na regulację przepływu powietrza. Wbudowana klapka przeciwwietrzna gwarantuje wysoką odporność na przenikanie wody nawet w pozycji otwartej. Zastosowanie perforowanego profilu zewnętrznego zapewnia ochronę przed owadami, a prostota budowy ułatwia utrzymanie czystości. Ten uniwersalny nawiewnik, może być montowany zarówno na pakiet szybowy - 24, w tym również do drzwi przesuwnych. Podobnie jak w nawiewnikach naramowych jest on dostarczany z zewnętrznym okapem chroniącym przed wilgocią oraz siatką przeciw owadom.

Renson AR 75

Działają na takiej samej zasadzie jak tradycyjne nawiewniki okienne, ale jego montaż w oknie nie wymaga naruszania ramy okiennej. Montuje się go pomiędzy ramą okna a szybą redukując jej wysokość. Jednym słowem nawiewnik wszybowy jest wmontowany w szybę. Długość nawiewnika wszybowego odpowiada szerokości szklenia a na zakończeniach bocznych umieszczone są elementy pozwalające na regulację przepływu powietrza. Samoregulująca się klapa nawiewnika dostosowuje się automatycznie do zmiany ciśnienia i nie wymaga regulacji ręcznej przez użytkownika. Podobnie jak w nawiewnikach naramowych jest on dostarczany z zewnętrznym okapem chroniącym przed wilgocią oraz siatką przeciw owadom.

Ventec VT 101

  • przepływ powietrza: 27 m3/h (Δp = 10 Pa)
  • izolacyjność akustyczna: 32 dB

Ventec VT 201

  • przepływ powietrza: 17 m3/h (Δp = 10 Pa)
  • izolacyjność akustyczna: 33 dB

Ventec VT 501

  • przepływ powietrza: 30 m3/h (Δp = 10 Pa)
  • izolacyjność akustyczna: 32 dB

Ventec VT 601

  • przepływ powietrza: 20 m3/h (Δp = 10 Pa)
  • izolacyjność akustyczna: 33 dB

Zobacz także


drzwi

przejdź do oferty drzwi

kolorystyka
profili

Aktualności


09.06.2015
Ogłoszenie o pracę
Firma „Łukplast” Dylak Rychlik Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Dworcowej 14,...

więcej »


Łukplast - Okna i drzwi

"ŁUKPLAST" Dylak, Rychlik S.J.
21-400 Łuków, ul. Dworcowa 14
tel./fax: +48 (25) 798 37 76
e-mail: lukplast@lukplast.pl